طرح"تبادل مهارت های مادران" سال اجرا 1391 تا 1395

طرح"تبادل مهارت های مادران"  سال اجرا 1391 تا 1395

طرح"تبادل مهارت های مادران"

سال اجرا 1391 تا 1395

 

در دنیای امروز به دلیل مشغله های فراوان خانواده ها ؛ فرصت کمتری برای گذران امورات شخصی و پرداختن به علایق فردی به دست می آید و یا مهارت هایی که آموخته ایم؛ برای آن وقت گذراندیم و هزینه کردیم، اما الان هیچ استفاده ای از آن نمی کنیم و برایمان تبدیل به یک خاطره شده اند!

خیلی از خانواده ها با وجود داشتن فرزند، اولویت های برنامه ریزی های مالی خود را به آنها اختصاص داده اند و از براورده کردن آرزوهای دست یافتنی خود چشم پوشیده اند!

آرزو هایی مثل: شرکت در دوره های آموزشی و آموختن مهارت های کاربردی و.......!

موسسه مهرمن با بررسی تمام این مسایل" برنامه " تبادل مهارت های فردی مادران از ابتدای آذر ماه 91 کلید زد.

و اما معرفی " برنامه تبادل مهارت های فردی مادران":

این برنامه برای مادران علاقمندی است که از هر لحظه برای آموختن، یادگیری و یاد دادن استفاده می کنند.

مادران اتاق بازی مهرمن؛ در کلاس هایی شرکت می کنند که خود گرداننده آن هستند.تمام مهارت هایی که از قبل آموخته اند، حالا به کارشان می آید، چرا که قرار است بیاموزانند و خود مهارت جدید دیگری بیاموزند.

برای نگرانی مالی خانواده ها هم فکری کرده ایم!

هزینه شرکت در یک کلاس با تدریس در کلاس دیگرپرداخته می شود!!

 

 

کتابخوانی- زبان انگلیسی- طبخ انواع ماهی- نگهداری گل های آپارتمانی- طراحی با مداد و ذغال- زبان فرانسه- دکوراسیون و چیدمان منزل- پخت رولت ژامبون- تشخیص اجناس تقلبی- آشپزی- طب سنتی- توضیح در مورد کتاب رازهایی بر کسب موفقیت- مبانی رنگ - ساختن انواع وسایل تزیینی- شیرینی پزی- کامپیوتر- کاردستی- درست کردن انواع ساندویچ- تفسیر مثنوی- درست کردن انواع غذاهای فانتزی- مدیریت زمان- مدیریت مالی- نقاشی کودکانه روی دیوارو کمد بچه ها- فنگ شویی- غذای شمالی- آش تبریزی- قلاب بافی- طراحی ناخن- نقد فیلم- ساخت قاب عکس- سفره آرایی- ساخت آیینه- کیک پزی و...

 

 

 

 

تمامی آنچه که در دوره شناخت،کنترل و بیان احساس به کودکان در اتاق بازی آموزش داده میشود بطور همزمان به مادران منتقل میگردد.

چراکه همزمانی رفتار هماهنگ ما و خانواده در تثبیت آموزش ها اثرگذار تر خواهد بود.

این دوره تماما با بازی با مادران برگزار میشود.

 

وابسته

درباره این موضوع نظر دهید